Základní škola > Roční a měsíční plán > Měsíční plán

3. června pondělí   Odevzdání závěrečných prací žáků 9. roč.
      8.00 ZOO - VIII. B, IX. A + B
    14.15 Porada PR (učitelé)
   

16.00 - 18.00

 

17.00

Individuální konzultace

nebo

Společná třídní schůzka

    18.00 Schůzka zástupců tříd
4. června úterý   8.00 Techmánie Plzeň III. B
    Individuálně Individuální konzultace
5. června středa 15.00 Předávání ocenění "Úspěšný žák 2019" - Písecká brána
    Individuálně Individuální konzultace
6. června čtvrtek   7.30 - 7.55 Sběr starého papíru a plastových víček
      7.50 Jednání žákovského parlamentu
      8.00 Atletický den 2. stupeň
      8.00 Aj divadlo - 2. ročník + III. B
      8.00 Divadlo Minor - V. C
7. června pátek   8.00 Atletický den - 1. stupeň - Stromovka
      8.00 Semifinále ČR - Lezení na Výstavišti
      Odjezd V. B + C do Itálie
8. června sobota    
9. června neděle   Zahraniční zájezd do Anglie (odjezd)
10. června pondělí    
11. června úterý   Exkurzní a projektový den 2. stupně
12. června středa   8.00 Techmanie Plzeň - II. C
13. června čtvrtek   7.30 - 7.50 Sběr starého papíru a plastových víček
14. června pátek   8.30 - 9.30 Dopravní výchova IV. C
      9.45 - 10.45 Dopravní výchova IV. A
    11.00 - 12.00 Dopravní výchova IV. B
15. června sobota   Zahraniční zájezd do Anglie (příjezd)
16. června neděle   Příjezd V. B + C z Itálie
17. června pondělí   Školy v přírodě / Školy ve městě (celý týden)
18. června úterý    
19. června středa    
20. června čtvrtek   7.30 - 7.55 Sběr starého papíru a plastových víček (poslední sběr)
21. června pátek   8.00 Výlet Holubice - V. C
24. června pondělí   Obhajoby závěrečných prací
    14.15 Porada PR (učitelé) - klasifikační
    17.00 Akce projektu Předškolák - schůzka pro rodiče
25. června úterý   Obhajoby závěrečných prací
      Turnaj O pohár ředitelky školy
26. června středa   Svoboda má talent
27. června čtvrtek 16.00 Slavnosti školy - rozloučení s deváťáky
28. června pátek   8.00 Vysvědčení za 2. pololetí