Informace školy k výběru dalšího cizího jazyka

Vážení rodiče žáků V. A, V. B a V. C,

obracíme se na vás s nabídkou výběru dalšího cizího jazyka, který je v naší škole vyučován od 6. ročníku. Nabízíme vám výběr z těchto jazyků: čínštiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny. Další cizí jazyk si žáci, kteří odcházejí na víceletá gymnázia, či na jinou školu, již nevolí.

V elektronickém formuláři, který jsme nazvali Závazný výběr dalšího cizího jazyka a který najdete na našich webových stránkách ve Žhavých novinkách od úterý 23. 5. do 26. 5. 2023 , vyplňte potřebné údaje o žákovi a vyberte 3 různé možnosti v pořadí od nejvíce preferovaného jazyka. Rychlost vyplnění není kritériem k zařazení žáka do požadované skupiny.

Při rozdělování do jazykových skupin se budeme snažit vyhovět vašemu požadavku, jsme však limitováni počtem žáků ve skupině. Pokud bude kapacita vámi preferovaného jazyka (jazyk, který uvedete na 1. místě) obsazena, budete na základě losování zařazeni do jazykové skupiny, kterou jste volili na 2. místě, eventuálně na 3. místě.

Elektronický formulář pro možnost přihlášení bude spuštěn v úterý 23. 5. v 10.00 hodin. Formulář prosím vyplňte nejpozději do pátku 26. 5. 2023.

Pokud byste měli jakékoli dotazy k výuce dalšího cizího jazyka na 2. stupni, kontaktujte paní Mgr. Janu Pocovou, zástupkyni ŘŠ pro pedagogickou činnost (jana.pocova@zs-ns2.cz).

Formulář k vyplnění