Základní škola > Projekty školy > Recyklohraní - třídění odpadů

Recyklohraní - třídění odpadů

Environmentální výchově žáků se kromě projektu EKOLAMP věnujeme také v projektu RECYKLOHRANÍ.

Jde o školní recyklační program pod záštitou Ministerstva školství, jehož cílem je umožnit škole, rodinám žáků a veřejnosti zpětný odběr baterií a drobných elektrozařízení.

V hlavní hale školy, v našem eko-koutku, najdete sběrnou nádobu na použité baterie a vysloužilá drobná elektrozařízení, která jsou zdarma odvážena k ekologické likvidaci.

Cílem programu je také podpořit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů, a to formou tematických her, kvízů a projektů, za jejichž splnění získává škola možnost získání různých odměn.

Koordinátorka environmentální výchovy ve škole: bude doplněno

Více o projektu RECYKLOHRANÍ: www.recyklohrani.cz