Sport > Házená

Školní rok 2023/2024

V letošním roce opět rádi přivítáme nové členy, kteří by chtěli vyzkoušet krásný míčový sport HÁZENOU.

Můžete přihlásit své děti do kroužku MÍČOVÉ HRY, ten probíhá vždy ve středu od 14:00 - 15:00 hodin na naší škole, v naší tělocvičně (Vlaštovka).

Druhá možnost je kontaktovat:

p. uč. Charvátová 737 964 090

p. Ondra Bílek 724 054 950

V tomto případě se rovnou zapojíte do klubu Dukla Praha, do tréninkových jednotek. Neváhejte a zapojte se. Těšíme se na každého, kdo rád sportuje a chce najít nové kamarády.

Školní rok 2022/2023

Vážení rodiče a milí žácí,

pokud máte rádi kolektivní sport, přijďte mezi nás. V oddíle házená na Dukla Praha zažijete spoustu zábavy, legrace, naučíte se týmové hře a najdete zde super kamarády. Pokud budete pilní, zažitete úspěchy nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Kontaktovat můžete:

p. uč. Charvátová 737 964 090

p. Ondra Bílek 724 054 950

Mládež Dukly získala Superpohár – HC Dukla Praha | oficiální webové stránky

/soubory/clanky/0016_hazena/15k4h50l.png

__________________________________________________________________________________________

Dukla Praha 2021/2022

Oddíl házené přijímá nové sportovce, kteří mají chuť se naučit týmové hře. Od září se můžete zapojit a začít s chutí sportovat.

Informace: Martina Charvátová učitelka 1. BTJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou | Sport v okolí - sportovní akce a kluby _________________________________________________________________________________________

Házená - výborný sport pro Vaše děti

Házená je krásný a kolektivní sport. V průběhu roku mohou rodiče přivézt do těchto řad své děti.

Nejblíže máte klub Dukly Praha. Na stránkách klubu vždy najdete kontakty na trenéry, kteří Vám podají bližší informace.

Republikové finále je za námi - 20. - 21. 4. 2017

Ve velké konkurenci šesti základních škol jsme se umístili na krásném pátém místě. Žáci osmých a devátých tříd si zaslouží velkou pochvalu za reprezentaci nejen naší školy, ale i celého kraje Praha. Boje byly velmi náročné, ve skupině jsme měli oba finalisty a určitě v zápasech s nimi neudělali ostudu. Celé republikové finále natáčela Česká televize a vy vše najdete na níže uvedených stránkách.

Seznam hráčů: Jonáš Patzel, Václav Heřt, Vojtěch Krystlík, Jiří Nytra, Jakub Roháč, Martin Hendrych, Daniel Spilka, Vojtěch Měřinský, Andrej Adamec, Jan Dušek, Jiří Lešner

Děkujeme všem za podporu a zde můžete najít krásná videa a fotky z republikového finále:

Vyhlášení :

Odkaz na ČT sport: