Kroužky > Judo

JUDO PRO DĚTI - FunSport Praha

Zajímá se vaše dítě o pohyb a hledá nové dobrodružství? Připojte se k nám na cestě plné zábavy, her a sportovních výzev! Od 16. září 2024 otevíráme nábor do našeho spolku pro děti od 5 let. Tréninky se konají na základní škole - ZŠ a MŠ náměstí Svobody, kde si vaše dítě osvojí základy juda, zlepší svou kondici, sebevědomí a naučí se respektovat fair play. Těšíme se na nové tváře, které s námi zažijí spoustu zábavy a napínavých výzev. Registrace již probíhá, neváhejte a přihlaste se ještě dnes!

Navíc plánujeme otevřít i kruhové tréninky a zdravotní cvičení pro rodiče a ostatní dospělé pod vedením kondiční trenérky a fyzioterapeutky.

Více informací najdete na www.funsportpraha.cz.

Informační letáček