Sport > 1. stupeň

Naše škola je zapojena do školní ligy Praha 6. Ta je organizována Pražským svazem házené. Zde najdete také informace o probíhajících turnajích.

V letošním školním roce 2016/217 jsme ze zatím účastnili dvou turnajů. Oba proběhly na stadiónu na Julisce ve spolupráci s Duklou. Pravidelně hrajeme ve dvou kategoriích mladší 1. - 3. třída a starší 4. - 5. třída.  Po skončení celé ligy, dojde k vyhlášenía ocenění jednotlivých týmů.

Zde je okaz na webové stránky školních lig:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ŠKOLNÍ TURNAJ O POHÁR ŘEDITELKY ŠKOLY

1. a 2. 2. 2017

Zimní školní turnaj v miniházené 4+1

Již tradičně proběhl v naší škole zimní házenkářský turnaj. Účastnili se ho všichni žáci 1. stupně, kteří ze svých tříd vybrali zástupce do jednotlivých týmů. Společně se utkaly ve středu 1. 2. 2017 týmy ze 4. – 5. tříd a ve čtvrtek 2. 2. 2017 týmy z 2. – 3. tříd. Za podpory svých spolužáků jako fanoušků a paní učitelek jako trenérů všichni bojovali ze všech sil o nejlepší umístění, odměny a putovní pohár. Jako rozhodčí jsme pozvaly žáky 2. stupně, kteří se házené stále věnují. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, pěkné sportovní výkony, hru fair play. Velmi mě těší vidět u jednotlivých hráčů radost ze sportu, vzájemnou týmovou podporu. U všech se každý rok objeví zlepšení a pokrok ve sportovních výkonech. Pochvalu zaslouží i fanoušci, z řad spolužáků i učitelů, kteří jsou také důležitou částí pořádaného turnaje.

Jak vše dopadlo? V kategorii mladší zvítězila třída 3. B, v kategorii starší třída 4. A. Nyní se již můžeme těšit na letní turnaj, který proběhne v měsíci červnu.