Základní škola > Školní knihovna

Knihovna byla slavnostně otevřena 6. listopadu 2006, a to za přítomnosti vedení školy, zástupců školské rady, MČ, projektu ESF, básníka J. Krejčího a atašé Čínského velvyslanectví. Knihovna byla zřízena a vybavena díky Evropskému sociálnímu fondu a za přispění státního rozpočtu a rozpočtu hlavního města Prahy.

Otvírací doba

Po: 9:40 - 9:55
Út: 9:40 - 9:55
St: 13:00 - 15:00
Čt: 14:00 - 16:00
Pá: 9:40 - 9:55

Klub mladých čtenářů
Klub mladých čtenářů Albatrosu začal působit na naší škole od ledna 2011. Žáci mají možnost si pětkrát do roka vybírat z pestré nabídky knih za výhodné klubové ceny. V nabídce titulů jsou knihy pro děti od 1. do 9. třídy, knihy pro zábavu i poučení i knihy vhodné jako doporučená četba. Jsme rádi, že děti prostřednictvím Klubu mladých čtenářů si mohou najít cestu ke knihám a pravidelné četbě, neboť ve všech ročnících věnujeme velkou pozornost právě podpoře čtenářské gramotnosti. Bližší informace získáte u paní učitelky Mgr. Ivy Sýkorové.