Základní škola > Projekty školy > Happysnack - školní mléko

Happysnack - školní mléko

V rámci podpory zdravého stravování škola nabízí dětem možnost zakoupení drobného občerstvení z výdejního automatu firmy HAPPYSNACK. Jde o výrobky vhodné pro dopolední svačinku dětí, např. lisované přírodní šťávy, cereální výrobky, polotučná mléka neochucená nebo ochucená pravou vanilkou a kakaem. Výrobky jsou podporovány Evropskou unií v rámci programu MLÉKO PRO EVROPSKÉ ŠKOLY.

Výrobky zařazené do automatů Happysnack jsou hodnoceny podle přísných nutričních kritérií a vyhovují tak svým složením tzv. pamlskové vyhlášce.

Prodej probíhá výhradně bezhotovostně - prostřednictvím předplacených karet. Tu si rodiče dětí mohou vyzvednout u hospodářky školy, "nabijí" ji libovolnou částkou na číslo účtu 5015017799/5500 a doplní variabilní symbol (celé číslo předplacené karty, které je vytištěno nad čárovým kódem). Připsání kreditu proběhne obvykle do jednoho pracovního dne.

Poté už si děti mohou vybírat z nabídky výdejního automatu, který je umístěn v hlavní hale naší školy.

Více o projektu Happysnack: www.happysnack.cz