Základní škola > Akce školy > Školní liga v miniházené opět v naší škole

Školní liga v miniházené opět v naší škole

25.4.2024

Ve čtvrtek 25. 4. 2024 proběhl poslední turnaj v letošním roce Školní ligy Praha 6 v miniházené. Tentokrát zde byly školy Ema Destinnová, Bílá a naše škola. My jsme měli dva týmy v kategorii mladší 1. - 3. třída a dva týmy v kategorii starší 4. - 5. třídy. Děti si naposledy porovnaly své dovednosti z tohoto sportu, hrály týmově, bojovaly a spolupracovaly.

Mladší týmy se umístily na prvních místech a starší týmy byly jedni na druhém místě a druzí na pátém místě. V letošním školním roce nás ještě čeká závěrečný turnaj – Open turnaj pražských škol, který proběhne 23. 5. 2024.

Na konec školního roku je naplánován v červnu tradiční venkovní turnaj tříd prvního stupně „O pohár ředitelky školy“. Rozhodně se máme ještě na co těšit. Děkuji všem hráčům i hráčkám za super sportovní dopoledne.