Základní škola > Akce školy > Žáci 3. C rozdávali radost

Žáci 3. C rozdávali radost

13.11.2023

Ve snaze šířit radost a dobro se třeťáci zapojili do projektu #JSEMLASKAVEC. Společně se rozhodli potěšit čtyřnohé kamarády z organizace HELPPES, která pomáhá osobám s nejrůznějšími typy zdravotního postižení.

V pondělí 13. 11. osobně donesli do výcvikového centra granule a hračky pro psí svěřence, aby jim poděkovali za jejich úžasnou práci. Žáci zde strávili zajímavé dopoledne. Viděli, jak se budoucí asistenční psi učí pomáhat lidem se zdravotním hendikepem a uvědomili si, jak obtížný život někdy může být.

Projekt #JSEMLASKAVEC není jen o darování, ale také o prožívání a sdílení radosti. Děti ze 3. C všem jasně ukázaly, jak jedno laskavé gesto může měnit svět kolem nás k lepšímu.

Denisa Fialová, třídní učitelka 3. C