Základní škola > Akce školy > Školní liga v miniházené

Školní liga v miniházené

9.11.2023

Ve čtvrtek 9. 11. proběhla na naší škole Školní liga v miniházené, kterou pořádá Pražský svaz házené.

Hrálo se dvou kategoriích, velcí 4.-5. třída bojovali a předváděli své super výkony v aule a mladší 2.-3. třída se utkali v malé tělocvičně.

Turnaje se účastnili vybraní žáci z našich tříd, dále žáci ze ZŠ Emy Destinnové, ZŠ Bílá a ZŠ Chrášťany. Utkání byla napínavá, plná krásných sportovních výkonů, padalo mnoho gólů. Určitě nebylo cílem vyhrát, ale zasportovat si a poměřit své síly. Cílem hry je komunikace, spolupráce a týmovost.

Jak vše dopadlo? Ve starší kategorii: 1. místo ZŠ Emy Destinnové, 2. místo Náměstí Svobody, 3. místo ZŠ Chrášťany a 4. místo ZŠ Bílá. V mladší kategorii obsadily všechny školy 1. místo, výsledky se nepočítaly. Všichni dostali malou odměnu, diplomy a odnáší si dobrý pocit z turnaje, který byl super.

Další turnaj proběhne opět u nás 7. 12. 2023. Už teď se všichni moc těšíme.