Základní škola > Akce školy > Atletické dny

Atletické dny

6.10.2023

Ve dnech 4. – 6. 10. 203 si naši žáci měli možnost vyzkoušet různé atletické disciplíny. Navštívili sportovní atletické hřiště na ZŠ Pod Marjánkou, kde sportovali a všechny výsledky jim p. učitelky pečlivě měřily a zapisovaly.

Ve středu zde byli žáci 1. – 3. tříd, skákali do dálky a do výšky, běhali sprint na 50 m a vytrvalost na 400 m, házeli kriketovým míčkem a také si vyzkoušeli štafety.

Ve čtvrtek si zasportovali žáci 4. – 6. tříd ve stejných disciplínách a v pátek to již byli ti nejstarší, žáci 7. – 9. tříd.

Velmi děkujeme vedení školy za zapůjčení sportovišť. Bylo to velmi přínosné, všichni se snažili o nejlepší výkony a kde se to nedařilo, nevadí. Jde o mnohem důležitější poznatky, umět se překonat, vyzkoušet si to, a hlavně mít radost ze sportu.

M. Charvátová