Základní škola > Akce školy > MČR pedagogů BĚH METROPOLE 2023

MČR pedagogů BĚH METROPOLE 2023

2.9.2023

V sobotu 2. září 2023 se naše paní učitelky, speciální pedagožka a paní asistentka zúčastnily štafetového běhu, který se konal v rámci Mistrovství ČR pedagogů BĚH METROPOLE. Naši školu reprezentovaly tři štafety ve složení Tereza Niedermaierová, Šárka Hackerová a Kristýna Matulová, Dominika Hošová, Denisa Fialová a Gabriela Hanzlová a Martina Charvátová, Andrea Havlíková a Kateryna Boldyrieva. Příjemně strávené společné chvíle v Centrálním parku Prahy 13 nás všechny přesvědčily, že i příští rok budeme na této sportovní akci reprezentovat naši školu. Věříme, že naše sportovní výkony budou inspirací pro naše žáky. Již nyní se těšíme na další ročník.

Gabriela Hanzlová