Základní škola > Akce školy > Proběhl 3. ročník DobroDne Svobody

Proběhl 3. ročník DobroDne Svobody

9.6.2023

Milé děti, vážení rodiče,
máme za sebou další ročník našeho školního Dobro Dne, který proběhl společně s finále soutěže Svoboda má talent v pátek 9. června. Dobro Den vynesl do našeho školního fondu bez pár drobných 68 000 korun. Děkujeme! Děkujeme! Děkujeme!
Celkem se prodalo 1360 lístků, což je nový rekord. Lístky na DobroDen jsou vaším příspěvkem do školního fondu rodičů a přátel s bonusem vyhrát pro vaše děti.

Děkujeme paní ředitelce, celému učitelskému sboru, dětem a rodičům, že umožnili svou štědrostí akci uskutečnit. Celý výtěžek jako vždy putuje na účet sdružení rodičů a přátel školy a bude použitý na splnění našich cílů. Těmi hlavními jsou stále dorovnání plného úvazku školní psycholožky a zajištění rovných příležitostí znevýhodněným dětem např. úhradou nákladů spojených se školními výlety do zahraničí nebo na školy v přírodě.

Děkujeme všem stávajícím dárcům, vítáme všechny nové pravidelné i nahodilé dárce. Přejeme vám krásné léto a těšíme na další skvělé akce na podporu naší školy v novém školním roce.

Nadační fond Svoboda