Základní škola > Akce školy > MČR pedagogů BĚH METROPOLE

MČR pedagogů BĚH METROPOLE

27.8.2022

V sobotu 27. srpna 2022 reprezentovaly naši školu ve štafetovém běhu v rámci Mistrovství ČR pedagogů BĚH METROPOLE dva týmy ve složení Barbora Čapková, Tereza Niedermaierová a Šárka Hackerová a Věra Kejvalová, Vendula Foukalová a Gabriela Hanzlová. Zázemí našim sportovkyním a fandění zajistily Jana Jelínková a Dana Rálišová. Věříme, že naše účast na štafetovém běhu může být inspirací žákům, že zapojit se do obdobných aktivit a sportovat se dá v každém věku a že není nejdůležitější vyhrát, ale zúčastnit se. Jsme přesvědčené, že příští rok se na start tohoto štafetového běhu postaví více našich pedagogů. My se již na další ročník moc těšíme.

Gabriela Hanzlová