Základní škola > Akce školy > Pasování na čtenáře

Pasování na čtenáře

I přes nepříznivou epidemiologickou situaci jsme 31. ledna uspořádali naši tradiční akci – Pasování prvňáčků na čtenáře. Všichni prvňáčci si pro diváky – rodiče připravili básničky či píseň, od svých paní učitelek obdrželi kromě vysvědčení také jejich vlastní Písmenkovou knížku a drobné dárky. Přejeme jim, aby je knihy provázely celý život, byly jim zdrojem poznání i potěšení, podporovaly jejich fantazii i zvídavost.

Děkuji rodičům za trvalou podporu dětí při čtení i za jejich vysokou účast ve škole.
                                                                                              Mgr. Michaela Rybářová, ředitelka školy