Základní škola > Akce školy > Online výuka na naší škole

Online výuka na naší škole

Nečekaně jsme se ze dne na den ocitli všichni v nové mimořádné situaci, která s sebou přinesla nejen nové strasti a starosti, ale také nové výzvy v podobě online výuky. Naše škola se dlouhodobě věnuje smysluplnému zapojování ICT techniky do vzdělávacího procesu a rozvoji digitální gramotnosti žáků. V této mimořádné době se ukázalo, jak je která škola na nové výzvy připravena. Díky tomu, že naše škola má kvalitní technické vybavení, se kterými žáci pracuji již od první třídy,  a také díky schopnostem a dovednostem našich pedagogů, které dlouhodobě na práci s ICT připravujeme, jsme byli schopni velmi rychle reagovat na vzniklou situaci.