Informace o vzdělávacím kroužku Bricks 4 Kidz® (Lego kroužek) (pro děti 1.-3. třída)

Bricks 4 Kidz® je koncept vzdělávání formou hry pro děti.  Děti staví z kostiček LEGO® modely (většinou mechanizované) speciálně vymyšlené architekty a inženýry a přitom se dozvídají nové věci.  Během kroužku děti staví modely podle tematických okruhů například: vynálezy, stroje, stavby, zvířata, přírodní síly, dopravní prostředky, fyzikální zákony, poznávání vesmíru a dozvídají nové poznatky z oblasti: vědy, techniky, strojírenství a matematiky (STEM koncept). Tyto poznatky děti snadno použijí později i třeba ve škole. Děti pracují ve dvojicích a rozvíjejí tak své komunikační schopnosti a učí se vzájemné spolupráci. Minimální počet dětí je 8, maximální počet 14.

Zkušební hodina zdarma proběhne dne 30.9. ve škole. Na zkušební hodinu je nutné se předem zaregisrovat emailem zapsaným na praha6@bricks4kidz.com.

Kdy: od října, vždy v pátek (první hodina 7.10., od 14.00h ve škole, kroužek trvá 50 min.

Cena: 2100 Kč (od října do konce ledna ’23) s tím, že kroužek pak pokračuje od února do konce května. Na kroužek je možné čerpat příspěvek 600 Kč v rámci projektu Aktivní město.

Přihlašování:  přimo na  https://b4kpraha6.auksys.com/master/kurzyverejne.php

Témata ani modely během školního roku neopakujeme. Snažíme se v dětech podnítit zájem o nové věci, přírodní a technické vědy formou hry. Koncept Brick4 Kidz® se řídí heslem: učíme se, stavíme a hrajeme si s kostičkami LEGO®.

Bricks 4 Kidz® Juniorská robotika

Informace o kroužku Bricks 4 Kidz® Juniorská robotika (pro děti 3.-5. třída)

V kurzu Bricks 4 Kidz® - Juniorská robotika používáme tablety s programem LEGO® WeDo 2.0® a stavíme z našich projektových stavebnic sestavených z kostek LEGO®. Program kurzu je navržen tak, aby dětem názorně představil robotiku a naučil je základní principy programování. Děti se spolu s námi naučí vytvořit programy s použitím softwaru LEGO® WeDo 2.0® pro ovládání našich modelů Bricks 4 Kidz®, které si samy nejprve postaví! Každou hodinu stavíme jiný model a přijímáme nové výzvy. Děti pracuji ve dvojicích v malém počtu, max. 10 dětí. Kroužek se koná při minimálním počtu 6 dětí.

Zkušební hodina zdarma proběhne dne 30.9., na zkušební hodinu je nutné se předem zaregisrovat emailem zapsaným na praha6@bricks4kidz.com.

Kdy: od října, vždy v pátek (první hodina 7.10.), od 15.10h ve škole, kroužek trvá 60 min.

Cena: 2800 Kč (od října do konce ledna ’23) s tím, že kroužek pak pokračuje od února do konce května. Na kroužek je možné čerpat příspěvek 600 Kč v rámci projektu Aktivní město.

Přihlašování. přímo na https://b4kpraha6.auksys.com/master/kurzyverejne.php

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 724 28 39 50.

Hezký den přeje

Petra Matejovska