Aktuality > Školní jídelna > NOVINKA: Objednávání obědů na období od 12. 4.

NOVINKA: Objednávání obědů na období od 12. 4.

8. 4. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

dovoluji si vám zaslat podrobné informace k objednávání obědů v následující období.

V současné době již naleznete na webových stránkách jídelníček na období od pondělí 12. 4. První dva dny (pondělí, úterý) pouze 1 jídlo, od středy výběr ze 2 jídel.

Vzhledem k rotační výuce na 1. stupni jsme upravili systém objednávek obědů = liší se od našeho běžného systému.

1. Děti ze tříd 1. stupně, které mají v daném týdnu prezenční výuku ve škole, budou mít na daný týden oběd objednán automaticky námi. Jakmile „naběhne“ možný výběr ze 2 jídel, bude potřeba si případně „jedničku“ převolit na „dvojku“. V případě, že oběd nebudete chtít, je potřeba, abyste si jej sami iniciativně odhlásili. Stále platí, že objednávku obědu na pondělí je potřeba řešit nejpozději do pátku předchozího týdne do 13.30, stejně tak poté obědy na běžné dny řešit předcházející „školní“ den do 13.30.
  1. Děti 1. stupně, které jsou v daném týdnu doma na distanční výuce, nemají obědy objednány na tyto týdny, stejně jako děti na 2. stupni zatím na všechny týdny = neplatí automatická „jednička“ jako v běžném systému. Protože však mají i žáci na distanční výuce možnost obědy odebírat, je v tomto případě nutno si obědy iniciativně přihlásit, tentokrát již přímo přes objednávkový systém, nikoli již přes p. hospodářku H. Tydlitátovou. Na ni se však samozřejmě nadále můžete obracet s dotazy. Děti si mohou obědy vyzvedávat pouze v době od 13.30 – 14.00 (neboť paní kuchařky budou před tímto časem vydávat obědy prezenčně přítomným dětem). Vyzvedávání obědů bude možné pouze bočním vstupem z ulice Sukova. UPOZORNĚNÍ: oběd na pondělí 12. 4. je nutno řešit nejpozději do zítřka 9. 4. do 13.30.
  1. V případě, že děti využijí skupinové konzultace (které se chystáme nabízet), a budou v době výdeje obědů ve škole, budou mít taktéž možnost si obědy odebírat. V těchto případech si je budou muset v případě zájmu sami předem iniciativně objednávat.

Hana Tydlitátová, vedoucí školní jídelny-výdejny

Mgr. Michaela Rybářová, ředitelka školy