Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2

• 2 třídy v MŠ, 50 dětí
  • vzdělávací program MŠ – Pojďme spolu poznávat svět

Půdní vestavba zahájena

Se začátkem července začaly práce na půdní vestavbě. Na první fotografii můžete vidět, že zmizela naše garáž, používaná k uskladnění sběru - na jejím místě bude výtah až do nového 3. patra. Na druhé fotografii lze na střeše spatřit první otvor, kterým bude na půdu stěhováno vše potřebné.

Foto 1     Foto 2

Dotazník k začátku vyučování ve škole

Z výsledků dotazníku vyplynulo, že si většina rodičů (stejně jako učitelů) nepřeje změnu v začátku vyučování. Nadále tedy bude vyučování na naší škole začínat v 8.00. Více ve školních novinách.

Školní noviny

poslední číslo letošního školního roku naleznete ZDE

Akce školy

23.6.2021