Základní škola > Akce školy > Soutěž z anglického jazyka Handy-Dandy

Soutěž z anglického jazyka Handy-Dandy

9.4.2024

Již tradičně se naši žáci zúčastňují této anglické soutěže, kterou pořádá ZŠ Červený vrch pro šikovné žáky z 5. ročníků. V letošním ročníku se této soutěže zúčastnilo celkem 124 žáků z 9 škol z Prahy 6.  Za naši školu se zúčastnilo 14 žáků a byli celkem úspěšní.

Mezi žáky, kteří si půjdou pro ocenění se na 8. až 13. místě umístil žák Šimon Niederle z 5. A a Ellen Florová z 5. C.

Na 14. – 17. místě se umístila Myroslava Myroshnychenko z 5. B. Další žáci Lukáš Veselý a Dmytro Hryhorov se umístili na pěkném 23. až 32. místě, Vojta Laciak byl na 33. až 42. pozici, Natálie Jahodová byla na 50. až 52. místě a Filip Kret na 53. až 57. pozici.

Další žáci z 5. ročníku Lea Hoxhaj, Lola Veselá, Tino Vedral, Ema Černá, Sára Kočišová a Roman Ivankov se umístili v rozsahu 65. až 106. místa.

Všem soutěžícím blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy.

Ing. Eva Jeřábková, vyučující AJ