Platby stravného:

pouze bezhotovostně - č. ú.: 2853678349/0800
  - variabilní symbol: 22+ID dítěte
a to nejlépe v pravidelných částkách např. formou trvalého měsíčního příkazu (s přerušením před prázdninami).

Objednávání obědů:

Objednávání i odhlašování obědů provádí žák sám nebo jeho zákonný zástupce na objednávacím boxu ve škole nebo na internetových stránkách e-jídelníček, po zadání čísla jídelny 91121 a přístupových dat strávníka (tj. přihlašovací jméno a PIN), které strávník dostane po zakoupení osobního čipu (130,-Kč) a po jeho aktivaci v systému.

Obědy na e-jídelníčku lze přihlašovat a odhlašovat následujícím způsobem:

- při dostatečné částce na účtu má žák objednán automaticky oběd číslo "1"

- změnu na jiný oběd nebo odhlášení oběda je nutno provádět:

na následující den do 13.30 hodin (kromě soboty, neděle, svátků a prázdnin – např.: změnu na pondělí je třeba provést v poslední "školní"den do 13.30 hodin), na další dny od 15.00 hodin

změny objednávek NELZE provádět od 13.30 do 15.00 (technologická přestávka)

Výše kreditu na účtu žáka je zobrazena v levé části objednávacího menu.