Základní škola > Akce školy > Kam a s kým se vypravím?

Kam a s kým se vypravím?

29.2.2024

Žáci 3. B a 3. A shlédli ve čtvrtek 29. 2. 2024 krásné loutkové divadelní představení ve škole. Naši školní knihovnu navštívili loutkoherci, kteří nám zahráli velmi krásný příběh, plný zvratů, poučení a možnosti zasáhnout do probíhajícího děje. Příběh se odehrával v prostředí pro děti velmi známém – ve škole. Ve třídě byli žáci hodní, kamarádští, ale taky zlí, nepřejícní, zlomyslní a ti, kteří rádi ostatní omezují, vyhrožuji jim nebo i ubližují. Co s tím? Jak se bránit? Není to snadné takovou situaci řešit, ale rozhodně je to potřeba a je to nutné. Vše se podařilo, dopadlo dobře, protože společně, s kamarády je možné zvládnou vše.

Mgr. Martina Charvátová, třídní učitelka 3. B