Základní škola > Akce školy > Masopustní karneval v ŠD a návštěva kina

Masopustní karneval v ŠD a návštěva kina

22.2.2024

V únoru se děti ze všech oddělení družiny potkaly hned na dvou společných akcích. Pohádkové odpoledne 21.2. vyčarovala návštěva kina BIO OKO, kde děti shlédly kouzelný příběh Přání. Představení se líbilo jak menším, tak větším divákům.

Následující den se nesl v duchu masopustní zábavy. Ve čtvrtek 22. 2. jsme si společně zatančili
a zasoutěžili na masopustním karnevalu v reji plném nádherných masek a převleků. Všechny masky byly krásné, setkali jsme se například s krotitelem duchů, mrkvičkami, baletkami, potápěčem, šerifem, s mnoha princeznami a piráty a dalšími zajímavými postavami. Karneval jsme si všichni moc užili a pro velký úspěch se opět sejdeme v pondělí 18. 3. na tematickém karnevalu Cesta kolem světa s bohatým programem pro všechny zvídavé cestovatele.

Martina Airomwambor, vychovatelka ŠD