Základní škola > Akce školy > Valentýnský ples 2024

Valentýnský ples 2024

22.2.2024

Valentýnský ples, který se konal minulý týden v tělocvičně, byl naprosto úžasný! Všichni jsme se na něj těšili celý rok a naše očekávání rozhodně nezklamal.

Celá tělocvična byla vyzdobena červenými srdíčky a balónky a všude byla cítit romantická atmosféra. Přišli jsme oblečeni do krásných šatů a obleků, a užili jsme si podvečer se svými spolužáky.

Na plese nechyběla ani skvělá hudba, která nás dostala do taneční nálady. Užívali jsme si tanec a zábavu a nechyběly ani tradiční valentýnské hry a soutěže.

Všichni byli nadšeni z toho, jak skvěle se ples vydařil a těšíme se, až se bude konat zase příští rok. Byl to skvělý způsob, jak oslavit lásku a přátelství mezi žáky a učiteli školy.

Doufáme, že se vám ples líbil stejně jako nám a těšíme se na další společné akce ve škole!

Joha a Míša, zástupci žákovského parlamentu z 9. A