Základní škola > Akce školy > Zimní turnaj v miniházené 4. - 5. tříd

Zimní turnaj v miniházené 4. - 5. tříd

31.1.2024

Ve středu 31. 1. 2024 oslavili pololetní vysvědčení naši žáci 4. - 5. tříd turnajem v miniházené. Tato kategorie je již ještě vyspělejší. Týmy jednotlivých tříd měly velmi dobré hráče, které se vzájemně utkaly mezi sebou. V roli trenérek byly p. učitelky, které fandily, radily a povzbuzovaly. Ostatní žáci využili svým hlasových fondů velmi dobře a po celou dobu turnaje bylo vše velmi napínavé, utkání výborná, vyrovnaná a plná super sportovních výkonů. Nakonec nám první tří místa obsadily týmy tříd pátých, byly prostě zkušenější. První místo 5. B, druhé 5. C a třetí 5. A. Odměny dostaly všechny týmy a diplomy samozřejmě také.

Děkuji všem a těším se na další letní turnaj v červnu.

Mgr. Martina Charvátová, organizátorka turnaje