Základní škola > Akce školy > Sportovní den 2. stupně

Sportovní den 2. stupně

30.1.2024

V úterý 30. 1. 2024 měli naši žáci z celého druhého možnost a příležitost pořádně sportovat. Ráno jsme se sešli v aule, žáci vyslechli program a pravidla a šlo se sportovat. Všichni si mohli vybrat z mnoha možností. Hrál se fotbal, florbal, házená, basketbal, přehazovaná, také byl v nabídce pin ponk, stolní fotbálek nebo jednoduché stolní hry a práce s iPad (hledání informací ze sportovního prostředí).

Během dne jsme mohli sledovat velmi napínavé zápasy, poměřování sil a povzbuzování do ještě lepších výkonů.

Věřím, že si všichni užili dost sportování a příjemných chvil se svými spolužáky. Děkuji všem učitelům za podporu a kolegům tělocvikářům za organizaci.

Mgr. Martina Charvátová, organizátorka turnaje