Základní škola > Akce školy > Běžkový víkend

Běžkový víkend

20.1.2024

Třída 5. A se společně s rodiči vydala na nezapomenutelný víkend do hor, plný radosti, smíchu, her na běžkách a ve sněhu.

V sobotu dopoledne jsme se vydali na běžky. I když někteří z nás byli na běžkách poprvé, byli jsme brzy všichni na stejné lodi. Vydali jsme se na Rovinku, kde jsme si odpočinuli a zahřáli teplým čajem. Odpoledne nás čekal zážitek na snowtubingu. Večer jsme hráli všichni společenské hry a tančili. Příjemné prostředí horského hotelu a výhled na zasněžené hory vytvořil krásnou atmosféru. Celý víkend by nebyl možný bez spolupráce s rodiči, kteří nám umožnili tuto zimní dobrodružnou výpravu. Třída 5. A si nyní pamatuje nejen zimní radovánky, ale to, jak je důležité strávit čas společně, ať už jsme na horách na běžkách nebo ve škole.

Mgr. Andrea Havlíková, třídní učitelka 5. A