Základní škola > Akce školy > Školní kolo recitační soutěže

Školní kolo recitační soutěže

8.11.2022

Ve dnech 8. a 9. 11. 2022 proběhlo u nás ve škole Školní kolo recitační soutěže pro žáky jednotlivých tříd z 1. a 2. stupně. Nejdříve proběhla škola třídní a následně byli vybráni 3 vítězové, kteří se utkali v kole školním. Na prvním stupni byly kategorie po ročnících, na druhém stupni byla kategorie 6. – 7. ročník a 8. – 9. ročních.

Porota pečlivě sledovala výkony jednotlivých recitátorů a vybírala vítěze. Ty následně odměnila diplomem a knihou.

V letošním roce se jedná o soutěž postupovou. Vítězové z jednotlivých kategoriích budou naši školu reprezentovat na soutěži Hálkovo pírko, která proběhne 9. 12. 2022 na ZŠ v Odolena Voda. Všem účastníkům děkujeme a postupujícím držíme palce.