Aktuality > Základní škola > Informace od 3. 1. 2022

Informace od 3. 1. 2022

Vážení rodiče, milí žáci,

po vánočních prázdninách začne v pondělí 3. ledna 2022 opět vyučování ve škole. Na děti se všichni těšíme, předpokládáme výuku dle řádného rozvrhu. Děti žádáme, aby sledovaly týdenní plány na třídních webových stránkách, aby měly s sebou všechny potřebné učebnice, pracovní sešity, sešity i další pomůcky (např. také ořezané tužky či pastelky, rýsovací potřeby apod.)

TESTOVÁNÍ:

Jak jste jistě již zaznamenali v médiích, na první 2 týdny v lednu je plánováno testování na onemocnění covid-19 2 x týdně (v pondělí a ve čtvrtek), od 17. ledna pak 1 x týdně (v pondělí). V naší škole budeme testovat antigenními testy.

Další informace:

- testování se týká všech žáků (i očkovaných, i těch, kteří onemocnění covid-19 prodělali)

- v případě pozitivního výsledku AG testu budeme kontaktovat rodiče k urychlenému vyzvednutí dítěte

- kvůli žádance již nebudete muset kontaktovat pediatra, obdržíte od nás potvrzení o pozitivním výsledku AG testu nebo SMS (budeme upřesňovat, viz také leták pro rodiče)

- v případě, že při pondělním testování bude mít ve třídě některý z žáků pozitivní výsledek AG testu, odchází domů pouze tento žák (doporučujeme však odchod i jeho sourozenci ve škole), ostatní žáci pokračují ve výuce

- v případě, že při čtvrtečním testování bude mít ve třídě některý z žáků pozitivní výsledek AG testu, odchází domů pouze tento žák (doporučujeme však odchod i jeho sourozenci ve škole), pro ostatní žáky ve třídě nastupuje režim TEST-TO-STAY – viz bližší informace v letáku pro rodiče

Prosíme vás o sledování školních rodičovských i žákovských e-mailů či webových stránek (Žhavé novinky nebo třídní webové stránky).

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE:

Začátkem týdne (během pondělí a úterý) nastaví učitelé termíny pro rezervace individuálních konzultací před ukončením 1. pololetí na pondělí 10. ledna 2022 od 16.00 do 18.00, pokud tedy potřebujete s učiteli mluvit, neopomeňte si termíny rezervovat na webových stránkách školy.

Přeji vše dobré v roce 2022.

Mgr. Michaela Rybářová

ředitelka školy/principal