Aktuality > Základní škola > Nabídka podpory školní psycholožky

Nabídka podpory školní psycholožky

Vážení rodiče,

opět se vracíme do situace, kdy škola přechází dočasně na distanční výuku. Vrací se tak znovu pocity nejistoty, stresu a také vyčerpání z opakujících se mimořádných opatření. Škola je připravena nabídnout co nejširší podporu svým žákům a jejich rodičům při online vyučování.

Ráda bych vám touto cestou nabídla podporu psychologickou. Stejně jako při běžné výuce se na mě mohou obracet jak žáci, tak rodiče v záležitostech výukových, výchovných a vztahových, ale i v záležitostech týkajících se obtíží spojených s touto mimořádnou situací. Pokud zjistíte, že je pro vás současná situace v distanční výuce příliš náročná a ohrožuje psychickou pohodu vás nebo vašich dětí, nebojte se na mě obrátit prostřednictvím emailu: anna.cermakova@zs-ns2.cz Jsem opět k dispozici formou emailové korespondence, chatu nebo online hovorů.

V případě, že se rozhodnete využít podpory odborníků mimo školní prostředí, může Vám naše škola doporučit bezplatné poradenství a psychologickou pomoc na těchto stránkách:

http://www.zapojmevsechny.cz/pomoc/ (viz také e-mail s informacemi od paní ředitelky)

Případně lze kontaktovat některou z linek, které jsou v provozu 24 hodin denně:

http://www.rodicovskalinka.cz/

https://www.linkabezpeci.cz/

Chtěla bych Vám touto cestou vyslovit podporu a uznání v nelehké době, poděkovat za spolupráci se školou a popřát hodně sil a zdraví.

Mgr. Anna Čermáková, školní psycholožka, členka školního poradenského týmu

Copyright © 2016 ZŠ a MŠ, Praha 6, náměstí Svobody 2

RSS | V případě potíží nás kontaktujte na admin@zs-ns2.cz | Vytvořila společnost IT-PRO s.r.o.