Aktuality > Základní škola > Vyzvednutí učebnic a sešitů

Vyzvednutí učebnic a sešitů

V souvislosti s upřesněním délky zavření škol (pravděpodobně do 2. poloviny května) si lze v akutních případech (zvl. pokud nemají rodiče možnost tisku naskenovaných materiálů) vyzvednout učebnice a pracovní sešity dětí rodiči (nikoli žáky!!!)

Postup:

1) Rodič si napíše požadavek e-mailem p. recepční Janě Keprové jana.keprova@zs-ns2.cz (musí uvést jméno dítěte, třídu + kde jeho dítě věci má + číslo šatní skříňky)

2) Následující den si mezi 9.00 – 13.00 může věci vyzvednout tak, že při příchodu před (zamčenou) školu zavolá na telefon p. Keprové (226 233 600), nahlásí jméno dítěte a p. recepční mu věci přinese před školu - položí před dveře

3) Prosíme rodiče, aby na předání věcí čekali u laviček, p. recepční je po otevření školy osloví jménem, rodiče si pro balíček přijdou poté, co recepční zavře dveře školy (tedy tak, aby nedošlo ke kontaktu osob). V souladu se současnými požadavky prosíme rodiče, aby nevytvářeli hloučky a udržovali od sebe dostatečný odstup.