Aktuality > Základní škola > Testování SCIO 6. ročník

Testování SCIO 6. ročník

Žáci obou tříd 6. ročníku se v průběhu dvou týdnů od 8. do 19. 10. zúčastní testování SCIO. Čeká je 45 min. test z matematiky, českého jazyka, anglického jazyka a obecných studijních předpokladů.

Součástí testování je i dotazník pro rodiče, který je důležitou součástí při celkovém vyhodnocování testování. Každý žák obdrží v první den testování (6. A v pondělí 8. 10. a 6. B v úterý 9. 10.) svoje přístupové údaje i přístupové údaje pro rodiče.

Prosíme tedy rodiče, aby dle uvedených přístupových údajů vyplnili v termínu od 8. do 19. 10. rodičovský dotazník. Tyto údaje by měli mít žáci vlepeny v ŽK. Pokud přihlašovací údaje žák ztratí, kontaktujte mě prosím, přihlašovací údaje Vám zašlu e-mailem.

Mgr. Lenka Šmejkalová

lenka.smejkalova@zs-ns2.cz